Київська дитяча музична школа №3. «ПАРАД ЮНИХ ТАЛАНТІВ. ДІТИ І МУЗИКА». До 80-річчя відкриття

Міністерство культури України
Національна філармонія України
КОЛОННИЙ ЗАЛ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА 154-й сезон

Київська дитяча музична школа №3 імені В. С. Косенка
ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ

Участь бере заслужений діяч мистецтв України СВІТЛАНА КОРЕЦЬКА (художнє слово)

25 жовтня 2017 року

В. Косенко – Гавот
Виконує МИХАЙЛО ЦИСІН (фортепіано, 9 клас)
Викладач – НАТАЛІЯ ШУРИГІНА

Я. Дубравін, – Музика у лісі вірші О. Руженцової
В. Таловиря, – Чоботята-дроботята вірші В. Ладижця
Виконує хор учнів молодших класів «Карамельки»
Танцювальне соло – ІЛЛЯ ОРЕХОВ
Керівник – ГАННА ПИШНЮК
Концертмейстер – СВІТЛАНА КУМАНСЬКА

Г. Гладков – Пісенька левенятка та черепахи
Виконує ансамбль віолончелістів молодших класів
Керівник – АНАСТАСІЯ АНТАРОВА
Концертмейстер – ОЛЕНА ВОЛОДІНА

О. Гончаренко, – Збудував батько дім
вірші В. Юхимовича
Виконує квартет бандуристів – РОМАН ДАЦЕНКО,
ОРИСЯ ПІДГОРА, КАТЕРИНА ЗАСТАВНЮК, ОЛЬГА ГОНЧАРЕНКО
Керівник – Ольга Гончаренко

П. Чайковський – Китайський танок з балету «Лускунчик»
Виконує ансамбль флейтистів
Керівник – ОЛЕКСАНДРА СИНЯКОВА
Концертмейстер – НАДІЯ ПОТАПОВА

П. Чайковський – Вальс із циклу «Дитячий альбом»
Виконує КАТЕРИНА ПИШНЮК (фортепіано, 2 клас)
Викладач – ВІКТОРІЯ ДЮБЕНКО

Михайло Павлов – Танець вогню (3 клас композиції)
Викладач – Ірина Гарькава
Виконують автор і ансамбль «Експромт»
Керівник – ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВ

Латиський народний танець – Півняча полька, обробка Г. Подєльського
Виконує ОЛЕКСАНДР КІСІЛЬ (акордеон, 5 клас)
Викладач – ОЛЕНА КОВЕРЗА

Ф. Шопен – Три екосези
Виконує ДАРІЯ БЕНЬКОВСЬКА (фортепіано, 4 клас)
Викладач – ДІАНА ДЮБЕНКО

Е. Гріг – Етюд пам’яті Ф. Шопена
Виконує МАРГАРИТА ПОКИДАЙЛО (фортепіано, 4 клас)
Викладач – ТЕТЯНА АСДАЧКОВА

А. Кореллі – Кончерто гроссо: III, IV частини
Виконує ансамбль скрипалів «Бароко»
Викладач – ВІКТОРІЯ ПАВЛОВА
Концертмейстер – ТЕТЯНА ШИШКАН

А. Філіпенко, – Тополина земля
вірші М. Сингаївського
Українська народна пісня – Ти до мене не ходи,
обробка І. Хуторянської
Виконує ансамбль бандуристів «Мальви»
Керівник – НІНА ВОЛИНСЬКА

Н. Рота – Мелодія з кінофільму «Ромео і Джульєтта», аранжування А. Шувалова та Н. Новікової
Д. Шостакович – Гавот, аранжування Н. Карні та Є. Дернова
Виконує ансамбль віолончелістів «Надія»
Керівник – НАДІЯ НОВІКОВА
Концертмейстер – ОЛЕНА ЄРМОЛЕНКО

Українська народна пісня – Ой у полі три криниченьки, аранжування А. Прімакової
Виконує ансамбль учнів естрадного відділу «Flam»
Керівник – АЛЛА ПРІМАКОВА

С. Рахманінов – Романс «Квітень»
Виконує АНАСТАСІЯ КУЛІБАБА (домра, 6 клас)
Викладач – ТАМАРА БАСТРИЧКІНА Концертмейстер – ЛЮБОВ РОГАЧ

С. Рахманінов – Прелюдія до-дієз мінор, тв. 3 № 2
Виконує КАТЕРИНА ЄЛІСЄЄВА (фортепіано, 4 клас)
Викладач – ТЕТЯНА АСДАЧКОВА

М. Скорнк – Карпатська рапсодія
Виконує ЕВЕЛІНА ШУЛЬЖЕНКО (скрипка, 8 клас)
Викладач – ВІКТОРІЯ ПАВЛОВА Концертмейстер – ТЕТЯНА ШИШКАН

І. Шамо – Веснянка
Виконує АННА УСАЧОВА (фортепіано, 8 клас)
Викладач – НАТАЛІЯ ПРИЙМАК

К. Дебюссі – Місячне сяйво з «Бергамаської сюїти», аранжування Т. Файницької

Л. Гранозіо – Іспанська гітара, аранжування Л. Матвійчук

Виконує ансамбль домристів «Вітражі»
Керівник-ТАМАРА БАСТРИЧКІНА
Концертмейстер – ДІАНА ДЮБЕНКО

В. Синенко, – Stabat Mater вірші Якопоне да Тоді

Виконує хор учнів старших класів «Акварель»
Солісти – МИРОСЛАВ ДУБИНЕЦЬКИЙ, АНДРІЙ ФЕДІК
Керівник – ГАННА ПИШНЮК Концертмейстер – ОЛЕНА КОПАНСЬКА

О. Злотник – Аве, Україно!

Виконує ансамбль скрипалів старших класів «Vivo»
Керівник – ВІКТОРІЯ ПАВЛОВА Концертмейстер – ГЕОРГІЙ ПАВЛОВ

———————–
Режисери концерту – директор Дитячої музичної школи №3 імені В. С. Косенка
ЛУК’ЯНЧУК МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ
заступник директора з навчальної роботи
ШУРИГІНА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Напишіть відгук